Objednávka

Léčivé mandaLOVÉ karty

Karty (promo)
Měla jsem, již poněkolikáté, možnost setkat se s prací Veroniky a opět jsem nadšená! Skvěle vypracované karty plné léčivých mandal, což je pro mě aktuální téma. Mohu doporučit všem, kteří chtějí pomoci svému životu a svému já k lepšímu. Děkuji a budu se těšit na další tvorbu.
Barbora Andersson
Zdravotní sestra
Mandaly Veroniky Hénové mi nečekaným způsobem rozšířily obzory ohledně nahlížení na svět i sebe sama. Když řeším nějaký problém, vyberu si mandalu, ke které se vztahuje a hned mám pocit, že se napětí rozvolňuje a mysl se mi zklidňuje. Mandaly jsou velmi pěkně výtvarně řešené, je vidět, že o nich autorka přemýšlela a dala si s nimi práci. I když nejsem odborník na tento druh terapie, musím říci, že rozhodně mají něco do sebe a dokáží člověku zvláštním způsobem pomoci vyrovnat se s životem a poněkud divokou dobou.
Bc. Jan Bílek
www.horusap.com
Meditaci s mandalami jsem doposud osobně znala pouze skrz omalovánky, díky Léčivým mandalám od Veroniky se mi však rozšířily obzory. Prohlížíme si je někdy před usnutím i s dětmi, je to náš nový oblíbený rituál... Mandaly jsou nádherné a do hloubky zpracované a konkrétní afirmaci z nich člověk doslova cítí. Tyto karty mi opravdu obohatily všední dny, děkuji!
Alena Haluzová